محل تبلیغات شما
مخمس: احمد محمود امپراطور  به غزل: استاد نذیر ظفر  کاش از هـــــر که تـرا من بیشتر میدیدمت در میــــان فالیـــــز و کـوه و کمر میدیدمت یـــا کمـاکان از جـغ دیــــوار و در میدیدمت کـــاش یکروزی بجــــــایی بیخبر میدیدمت غافــل از چشـــــــم رقیبان خوبتر میدیدمت ---------------------------------------- گــــرد دامن تو دارد جلوه ی صــــــد انجمن عطـر گیسویت نـــدارد شاخــــه های یاسمن تابکی ســازی تو این بیچاره را سر در کفن دیـــر شد اما نشد وصــــــلت میسر بهر من آرزویــــــــم بود تــــا بار دگــــــر میدیدمت ---------------------------------------- ای فـدایت همچو من در هر سخن خندیدنت در بهارستــــــان دل نازم گهـــــر روییندنت نالـــه ها کـــردم ولــی شادم من از نشنیدنت میشدم چون غنــــچه خنــدان ازنسیم دیدنت چون هـلال عید گر من یک نظر میدیدمت ---------------------------------------- نرگس چشمت کـــرامات و لبــت آب حیات قد چو سرو ناز و رفتارت تو باشد اکروبات از منِ دلــــداده هر دم میبــری عزم و ثبات روز من میبــود عید و شام من مثـــل برات بخت اگر میــداشتم شام و ســــحر میدیدمت ---------------------------------------- با رقیبــــــان میکشد مـــا را گرم جوشیدنت میکنـد محمود را ویـــــران سخن سنجیدنت کرتـــه ی زرد تو دامِ شد به دل یدنت وقت بیداری نگشـــــــــتم مستفیـد از دیدنت کاش در خوابــم شــبی ای مهرور میدیدمت ---------------------------------------- بامداد جمعه 14 سرطان 1398 خورشیدی که برابر میشود 05 جولای 2019 ترسایی سرودم احمد محمود امپراطور

مخمس: احمد محمود امپراطور

به غزل: استاد نذیر ظفر

کاش از هـــــر که تـرا من بیشتر میدیدمت
در میــــان فالیـــــز و کـوه و کمر میدیدمت

یـــا کمـاکان از جـغ دیــــوار و در میدیدمت
کـــاش یکروزی بجــــــایی بیخبر میدیدمت
غافــل از چشـــــــم رقیبان خوبتر میدیدمت
----------------------------------------
گــــرد دامن تو دارد جلوه ی صــــــد انجمن
عطـر گیسویت نـــدارد شاخــــه های یاسمن
تابکی ســازی تو این بیچاره را سر در کفن
دیـــر شد اما نشد وصــــــلت میسر بهر من
آرزویــــــــم بود تــــا بار دگــــــر میدیدمت
ای فـدایت همچو من در هر سخن خندیدنت
در بهارستــــــان دل نازم گهـــــر روییندنت
نالـــه ها کـــردم ولــی شادم من از نشنیدنت
میشدم چون غنــــچه خنــدان ازنسیم دیدنت
چون هـلال عید گر من یک نظر میدیدمت
نرگس چشمت کـــرامات و لبــت آب حیات
قد چو سرو ناز و رفتارت تو باشد اکروبات
از منِ دلــــداده هر دم میبــری عزم و ثبات
روز من میبــود عید و شام من مثـــل برات
بخت اگر میــداشتم شام و ســــحر میدیدمت
با رقیبــــــان میکشد مـــا را گرم جوشیدنت
میکنـد محمود را ویـــــران سخن سنجیدنت
کرتـــه ی زرد تو دامِ شد به دل یدنت
وقت بیداری نگشـــــــــتم مستفیـد از دیدنت
کاش در خوابــم شــبی ای مهرور میدیدمت

بامداد جمعه 14 سرطان 1398 خورشیدی
که برابر میشود 05 جولای 2019 ترسایی
سرودم
احمد محمود امپراطور

بیا تو عطر گل و سوژه های عشقم باش

به یک جنون و به یک افتخار می مانی

شهد و شکر شیره ی جان است توت

میدیدمت ,تو ,کاش ,محمود ,ی ,دل ,که تـرا ,تـرا من ,من بیشتر ,کاش از ,بیشتر میدیدمت ,احمد محمود امپراطور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

esotesos مطالب اینترنتی مجله اینترنتی صبحونه Jorge's collection استخدام خانم آقا کار در منزل ماشین آلات پانچ و سوراخکاری وبسایت آموزشی آسون بخون! glucaderex Christopher's game آراد کنفرانس