محل تبلیغات شما
در گلشـــــــن بهــــــــار خودم میزنم قدم  با عــــــزت و وقـــــــار خودم میزنم قدم  صبح امید و چشمه ی خورشید اگر نبود  در شـــــامگاهی تـــــار خودم میزنم قدم   فــــکرم به کار و بارِ بد و ناپسند نیست  بـــا طفلِ نی ســـــــوار خودم میزنم قدم  کارم کهِ نیست از همـــــه بیکار تر منم  لیــــکن به کار و بــــار خودم میزنم قدم  خودکـــار و پنسل و قلــــم نی نداشتـــــم  در صفحه با شـــــــرار خودم میزنم قدم  در شهر ما که حادثــه بسیار خفته است  امــــــا به اعتبــــــــــار خودم میزنم قدم  رویم نشد بسوی اروپـــــا و ملک غیــر  در گــــرد و خاکِ شار خودم میزنم قدم  فکر دوچرخه و غــــم موتر ندارم هیچ  با پـــــــــای روزگـــار خودم میزنم قدم  همچون ملا وســـــــوسه ی حور نیستم  با یــــار کهنـــــــه کار خودم میزنم قدم  مستم ز بـاده ی هنر و نشــــــه ی کلام  در طبــــع پر خمـــــار خودم میزنم قدم  مرگـــــم اگر فرا نرســــد در بهــــار نو  در دشتِ لالــــــــه زار خودم میزنم قدم  از هشت و دو و یــازده و نو گذشتـه ام  بــــا واحــــــدِ شمــــار خودم میزنم قدم  گفتــــــم بیـــــا نیامدی حالا که مرده ام  در پشته ی مــــــــزار خودم میزنم قدم  محمود در تجمـع ابیــــــات دلپـــــــذیر  در جمعی هـــــم قطار خودم میزنم قدم ------------------------------------  بامداد شنبه  حوت 1397 خورشیدی  که برابر میشود به 09 مارچ 2019 ترسایی  سرودم  احمد محمود امپراطور

در گلشـــــــن بهــــــــار خودم میزنم قدم

با عــــــزت و وقـــــــار خودم میزنم قدم

صبح امید و چشمه ی خورشید اگر نبود

در شـــــامگاهی تـــــار خودم میزنم قدم

فــــکرم به کار و بارِ بد و ناپسند نیست

بـــا طفلِ نی ســـــــوار خودم میزنم قدم

کارم کهِ نیست از همـــــه بیکار تر منم

لیــــکن به کار و بــــار خودم میزنم قدم

خودکـــار و پنسل و قلــــم نی نداشتـــــم

در صفحه با شـــــــرار خودم میزنم قدم

در شهر ما که حادثــه بسیار خفته است

امــــــا به اعتبــــــــــار خودم میزنم قدم

رویم نشد بسوی اروپـــــا و ملک غیــر

در گــــرد و خاکِ شار خودم میزنم قدم

فکر دوچرخه و غــــم موتر ندارم هیچ

با پـــــــــای روزگـــار خودم میزنم قدم

همچون ملا وســـــــوسه ی حور نیستم

با یــــار کهنـــــــه کار خودم میزنم قدم

مستم ز بـاده ی هنر و نشــــــه ی کلام

در طبــــع پر خمـــــار خودم میزنم قدم

مرگـــــم اگر فرا نرســــد در بهــــار نو

در دشتِ لالــــــــه زار خودم میزنم قدم

از هشت و دو و یــازده و نو گذشتـه ام

بــــا واحــــــدِ شمــــار خودم میزنم قدم

گفتــــــم بیـــــا نیامدی حالا که مرده ام

در پشته ی مــــــــزار خودم میزنم قدم

محمود در تجمـع ابیــــــات دلپـــــــذیر

در جمعی هـــــم قطار خودم میزنم قدم

------------------------------------

بامداد شنبه حوت 1397 خورشیدی

که برابر میشود به 09 مارچ 2019 ترسایی

سرودم

احمد محمود امپراطور

بیا تو عطر گل و سوژه های عشقم باش

به یک جنون و به یک افتخار می مانی

شهد و شکر شیره ی جان است توت

میزنم ,ی ,کار ,محمود ,ام ,نو ,خودم میزنم ,میزنم قدم ,کار و ,به کار ,بهــــار نو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

از زبان یک دیابتی اهل بیت علیهم السلام «ثقل اصغر» حجت فاتح وبلاگ دانشجویان زیست شناسی 89 دانشگاه زابل نزد رسول الله، مادرم حضرت زهرا و یکایک اجدادم؛ به وسعت و کیفیتی که بارها گفتم سر"ثانیه"جلوتو میگیرم. که فقط خدا میدونه من و اطرافیانم الان چه وقته سحر شد Darrell's notes Donald's page Evelyn's blog الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم